>

Nejlepším distributorem spotřebního materiálu HP v regionu CEMA je eD system

23. 4. 2018

Ostrava, 23. 4. 2018 – Distributor eD system získal další cenu za rok 2017. Na Maltě jej v březnu ocenila společnost HP předáním titulu Nejlepší distributor spotřebního materiálu HP v regionu střední a východní Evropy, Středního východu a Afriky.  

Předávání cen nejlepším obchodním partnerům za minulý rok proběhlo v rámci akce HP Distribution Partner Conference CEMA, která se konala na Maltě. „Ocenění si velmi vážíme, je to pro nás v podstatě první titul takovéto globální úrovně,“ uvedl ředitel nákupu eD system Jan Novák s tím, že mezi kritérii, která HP hodnotilo, byl celkový obrat, nárůst obratu a počet aktivních zákazníků.

 

„Pro eD system je to další ocenění za celoroční píli v roce 2017, což je pro nás odrazem toho, že jsme svou práci dělali dobře a kvalitně. Zároveň je to ale i impuls pokračovat touto cestou dále,“ uvedl Petr Slouka, výkonný ředitel eD system, a připomněl, že firmě se dlouhodobě daří v oblasti periférií výrazně posilovat.

 

Distributor si tak za rok 2017 připsal další úspěch. V únoru mu hned dvě ceny předala společnost Canon, která jej zvolila Nejlepším distributorem periférií za rok 2017 i Nejlepším distributorem roku 2017 na českém i slovenském trhu. V lednu jej jmenovala společnost OKI Nejlepším distributorem hardwaru OKI v České republice za rok 2017. V prosinci již poosmé vyznamenala HP Inc., když jej v rámci předávání cen HP partner roku zvolila Největším distributorem HP v prodeji Computing & Printing produktů.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz