>

Jarních eD workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů a 7 zástupců značek

4. 6. 2018

Ostrava, 4. 6. 2018 – Po měsíčním maratonu skončila série workshopů, kterou každoročně pořádá eD system a. s. Na tradičním setkání se v průběhu dubna a května v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, jejich partneři i dodavatelé.

Pobočkovou workshop jízdu odstartovalo setkání v Pardubicích, které se uskutečnilo 19. dubna v areálu Dašických sklepů. „Na každém z workshopů naši obchodní partneři zhlédli odborné přednášky o novinkách na trhu,“ uvádí organizátorka akce Martina Brauner z eD system.

 

Jak dodává, všichni partneři byli mimo jiné seznámeni také s problematikou GDPR, která vzešla v platnost 25. května, a byl jim představen software, který si mohou přes eD system pořídit.

 

 

Prezentace produktových informací se letos ujali zástupci značek, jako je Benq, Brother, Epson, Fujitsu, Lynx, Microsoft a TP-Link. Po formálnějším odpoledni následoval neformálnější večer s volnou zábavou a doprovodným programem.

 

Součástí všech čtyř večerů byla tombola a raut. V Pardubicích i Ostravě pro resellery distributor připravil vystoupení mikromagie. V Praze 15. května zahrála řecká kapela Akropolis. A o dva dny později si účastníci vychutnali brněnské setkání ve vinařství ve Velkých Bílovicích při degustaci vína.

 

 

Tradiční pobočkové workshopy přední český distributor IT, výpočetní a telekomunikační techniky eD system pořádá dvakrát do roka. „Již brzy zase začneme připravovat další sérii setkání, které se uskuteční na podzim 2018,“ dodává organizátorka akce Martina Brauner.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz