>

Distributor eD system představil nové firemní internetové stránky

5. 6. 2018

Ostrava, 5. 6. 2018 – eD system dnes spustil novou webovou prezentaci společnosti www.edsystem.cz. Má čtyři jazykové verze a cílí zejména na potenciální zákazníky, partnery a spolupracovníky eD.

 

Nový web distributora eD system

Nový web nahradí dosavadní, který se nachází na totožné adrese, a lépe prezentuje, kdo je eD system a co dělá. „Cílí především na ty, kteří eD system neznají a klade si za cíl představit naši společnost, sortiment a klíčové služby,“ vysvětluje ředitel marketingu v eD system Daniel Vondráček s tím, že prezentace zároveň reflektuje nedávné změny v názvu společnosti a logu.

 

„Potřeba nového webu vychází mimo jiné i z rozšiřování našich aktivit mimo náš tradiční IT segment do oblasti spotřební elektroniky, domácí techniky, sportovního vybavení nebo hobby náčiní. V této oblasti není povědomí o značce eD system natolik vysoké jako v segmentu IT produktů,“ uvádí Petr Slouka, výkonný ředitel eD system.

 

Kromě české verze webu byla připravena také slovenská, polská a anglická mutace. „Slovenský web přesuneme na doménu edsystem.sk během prázdnin, prozatím běží na adrese 2018.edsystem.sk, jelikož na url edsystem.sk je v současnosti provozován slovenský eD SHOP,“ vysvětluje Martin Tulinger z eD system, který má a starosti projektové řízení přípravy nového webu.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz