>

„Kdo je tady ředitel?“ zjišťovali partneři eD ve Švandově divadle

8. 6. 2018

Ostrava, 8. 6. 2018 – Dánskou komedii Kdo je tady ředitel? zhlédli ve středu 30. května obchodní partneři předního českého distributora. Na divadelní inscenaci do pražského Švandova divadla dorazilo bezmála 290 účastníků.

 

eD system pozval partnery do Švandova divadla

Komedie o řediteli, kterého nikdy nikdo neviděl. Tak divadlo prezentuje hru autora, který patří k nejvýraznějším filmovým tvůrcům dneška a svět jej nyní zná pod jménem Lars Von Trier. V kombinaci s režijním podáním Daniela Hrbka a skvělým výkonem Michala Dlouhého se představení ukázalo jako výborná volba.

 

„I když hra Kdo je tady ředitel? není letošní novinkou, neustálý zájem o ni prozrazuje, že se jedná o skvělý divadelní kousek. Hra z IT prostředí byla od začátku do konce plna vtipných scén, kdy publikum vybuchovalo smíchy. V kombinaci s vynikajícími výkony herců ze Švandova divadla musím říct, že se večer opravdu povedl a partneři odcházeli z divadla příjemně naladěni a s úsměvem na tváři,“ uvedla organizátorka akce Lenka Paříková z eD system.

 

Divadelní večer organizuje eD system pro své významné obchodní partnery každoročně. V minulých letech účastníci zhlédli například komedii Cry Baby Cry nebo Ideální manžel. Kromě samotného kulturního zážitku si účastníci mohli během přestávky a po představení vychutnat číši vína, která pro ně byla připravena v divadelní kavárně a foyer divadla.

 

Tiskový kontakt eD system a.s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz