>

Novým BUM periferií a networkingu v eD system je Tomáš Frimmel

18. 6. 2018

Ostrava, 18. 6. 2018 – Přední český distributor eD system má nového Business Unit Managera pro periferie a networking. Byl jim jmenován dosavadní produktový manažer v eD Tomáš Frimmel.

Tomáš Frimmel. Bussines Unit Manager pro periferie a networking v eD system

Tomáš Frimmel. Business Unit Manager pro periferie a networking v eD system

 

Distributor jméno nového manažera skupiny nákupu oznámil v úterý 5. června. „Tomášovi se ve výběrovém řízení podařilo prokázat svůj potenciál pro rozvoj unity jak z pohledu značek, tak týmu. Agendu mu budeme předávat postupně v následujícím období,“ uvádí Jan Novák, který nově obsazenou pozici vykonával do ledna, kdy byl jmenován ředitelem nákupu.

 

„Na tuto pozici proběhlo v posledních týdnech interní výběrové řízení, ve kterém se sešlo hned několik silných kandidátů. Po interních diskuzích jsme vybrali dle nás nejvhodnější osobu a jsem moc ráda, že máme dostatek kvalitních zaměstnanců, abychom mohli vybrat kandidáta z vlastních řad,“ popisuje Kateřina Chambers, personální ředitelka eD system.

 

Tomáš Frimmel do eD system nastoupil před 4 lety a od té doby až doposud pracoval na pozici produktového manažera pro značku Samsung. Na unitě periférií a networkingu tak dostane na starost 23 členný tým kolegů, které dobře zná.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz