>

eD Parník plavbou s Elvisem Presleym přispěl téměř 20 tisíci na dobročinnost

22. 6. 2018

Ostrava, 22. 6. 2018 – Bezmála 150 VIP partnerů eD system se potkalo 14. června na palubě lodi Cecílie a vydalo se na tradiční plavbu po Vltavě.

 

Reselleři, IT výrobci i zaměstnanci eD se sešli ve čtvrtek odpoledne v Praze na Dvořákově nábřeží. Po nalodění se všichni společně vydali na čtyřhodinovou plavbu po Vltavě centrem hlavního města směrem k vodní nádrži Slapy a zpět.

Partneři distributora eD system nastoupili na eD Parník

Na palubě lodi Cecílie všechny účastníky nejprve přivítal Petr Slouka, výkonný ředitel eD system, po něm se slova ujala organizátorka akce Martina Brauner. Následně byl pro všechny zúčastněné připraven bohatý raut i míchané drinky.

Partneři distributora eD system nastoupili na eD Parník

„Cestou účastníky pobavil svým hudebním vystoupením imitátor Elvise Presleyho, který během svého představení vystřídal dokonce tři kostýmy,“ uvedla Martina Brauner s tím, že jak je na parníku zvykem, myslelo se i na potřebné.

Partneři distributora eD system nastoupili na eD Parník

„Losování tomboly máme vždy propojeno s naším eD fondem pomoci, prostřednictvím kterého eD již několik let přispívá na dobročinné účely,“ připomněl marketingový ředitel Daniel Vondráček. Jak dodal, letošní plavba navýšila tento fond o 17 582 korun.

 

Odkaz na fotky z akce: https://photos.app.goo.gl/fhsfn8kxogkWeUdaA

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz