>

IT konference eD Expo přinesla „Setkání šampionů“

11. 4. 2019

Ostrava, 5. 4. 2018 – Odborníci z řad IT světa se v úterý 26. března sešli v Praze na největší IT distribuční konferenci v České republice, eD Expo. Na 19. ročníku akce společnosti eD system a.s. se letos sešlo více než sedm stovek zástupců z oblasti informačních technologií.

 

Jako každý rok akce probíhala pod záštitou předem vybraného tématu, letos jím bylo „Setkání šampionů“.  Největší světoví IT výrobci se sešli na výstavní ploše o rozměrech 1 200 metrů čtverečních a společně se postarali o bohatý program. 24 odborných přednášek ve 3 sálech a výstavní stánky 53 značek plné zajímavých produktů nabídly návštěvníkům možnost seznámit se s novinkami na trhu a spoustu příležitostí pro rozvoj jejich obchodních sítí

.

V prostorách pražského Clarion congress hotelu se sešli nejen šampioni ze světa IT. Speciálním hostem konference byl také olympijský medailista Lukáš Bauer, který se postaral o odbornou přednášku. Cestu profesionálního sportovce k manažerovi úspěšného lyžařského týmu popsal během 30 minutové prezentace, kterou si přišla poslechnout velká část všech přítomných.

 

V letošním ročníku byl poprvé součástí konference stánek nazvaný „Mediální koutek“, ve kterém členové marketingového oddělení společnosti eD system představili své nové formáty komunikace. Jak distributoři, tak zákazníci se mohli seznámit s videorecenzemi „Otestováno éDéčkem“ nebo s magazínem „eDéčko“ a potkat se s moderátorem recenzí Romanem Antesem nebo šéfredaktorem magazínu Antonínem Pánkem.

 

Jako každý rok provedla akcí známá moderátorka. Zajímavé produkty i aktivity na stáncích jednotlivých značek letos představila Laďka Něrgešová. Návštěvníci se tak mohli seznámit například novým modelem bezrcadlového fotoaparátu Canon EOS RP nebo s monitorem Samsung Space, který nezabírá téměř žádné místo na pracovním stole.

 

 

Formální část ve večerních hodinách volně přešla ve VIP party, která proběhla v prostorách Restaurace a Galerie Mánes. I zde čekal bohatý program a spoustu atrakcí. Návštěvníci si například mohli vyzkoušet simulátor Formule 1 nebo shlédnout světelnou show. Hlavní hvězdou večera byla Olga Lounová se svou kapelou. Jako rallye závodnice má k tématu „Setkání šampionů“ velmi blízko a po svém vystoupení dále zůstala mezi návštěvníky akce.

 

Na další IT konferenci se mohou účastníci těšit opět v září letošního roku, jelikož společnost eD system již v tuto chvíli připravuje akci eD Word 2019.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz