>

eD system a.s. se stal oficiálním distributorem značky Hitachi-LG Data Storage pro Českou a Slovenskou republiku

18. 4. 2019

16. 4. 2019, Ostrava – Přední český distributor eD system a.s. v dubnu rozšířil své portfolio o kompletní IT sortiment významného výrobce optických diskových jednotek, společnosti Hitachi-LG Data Storage. Inc. Stal se tak prvním distributorem, který produkty této značky v Česku a na Slovensku nabízí.

Díky spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage. Inc se portfolio eD systemu rozšířilo o optické mechaniky, DVD i Blu-ray disky a bezdrátové nabíječky pro smartphony.  Produkty značky najdou čeští i slovenští zákazníci na eD SHOPu od 1. dubna tohoto roku.

 

 „Ve spolupráci se společností Hitachi-LG Data Storage. Inc. vidíme zajímavou příležitost v doplnění našeho portfolia o známé produkty, které byly dříve dodávány pouze pod značkou LG. Jsme velice rádi, že jsme se stali prvním oficiálním distributorem značky pro český a slovenský trh“, řekl manažer skupiny nákupu a produktový manažer značky Michal Útrata.

 

Společnost Hitachi-LG Data Storage. Inc vznikla v roce 2000. Technologický gigant se sídly v Tokiu a Soulu byl založen dvěma významnými výrobci elektroniky, japonskou společností Hitachi a jihokorejskou společností LG Electronics a i devatenáct let po svém vzniku patří k technologické špičce na trhu optických médií.

 

Všechny produkty značky Hitachi-LG Data Storage najdete ZDE.

 

 

Více informací k produktům značky poskytne:
Michal Útrata
+420 724 611 524
mutrata@edsystem.cz

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz