>

Verbatim v Budapešti ocenil partnery. eD system přebral cenu již podruhé.

7. 6. 2019

6. 6. 2019, Ostrava – IT distributor eD system převzal cenu pro Nejlepšího distributora spotřebního materiálu pro východní Evropu od společnosti Verbatim. Stalo se tak ve čtvrtek 23. května během akce Verbatim Business Summit v maďarské Budapešti.

 

Summit spojený s předáváním cen nejlepším partnerům byl letos výjimečný z důvodu oslav 50 let existence společnosti Verbatim. Značka při této příležitosti ocenila nejlepší partnery za uplynulý fiskální rok 2018. Distributor eD system získal ocenění „Best Performance Accessories Fiscal Year 2018“, kdy se mu podařilo prodat největší objem příslušenství k IT, a obhájit tím své prvenství z předchozího roku

 

Tomáš Zapletal, produktový manažer značky Verbatim pro eD system osobně přebral cenu z rukou nově jmenovaného prezidenta společnosti pro východní Evropu Cliva Albertse a obchodní ředitelky pro Evropu Dany Kaparové.

 

Společnost Verbatim je našim partnerem již více než 15 let a já osobně mám komoditu na starosti přibližně 10 let. Jedná se o velmi důležitou značku v našem portfoliu, aktuálně na našem eD SHOPu můžete najít přibližně 300 produktů z oblasti nositelného příslušenství, periferií, optických médií a dalšího příslušenství. Ocenění jsme od společnosti přebírali také v minulém roce a mám velkou radost, že jsme prvenství udrželi i letos,“ okomentoval ocenění Tomáš Zapletal, který se Verbatim Business Summitu osobně účastnil.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz