>

Canon zvolil nejlepším distributorem za rok 2019 eD system

13. 2. 2020

Ostrava, 7. 2. 2020 – Přední IT distributor eD system a. s. znovu získal od společnosti Canon cenu pro nejlepšího distributora v České republice a na Slovensku.  Stalo se tak 30. ledna v prostorách golfového resortu Kaskáda.

 

Letos se týmu pečující o značku Canon opět podařilo dosáhnout na cenu nejvyšší. „Ze všech distributorů jsme získali nejhodnotnější ocenění – dosáhli jsme nejvyššího obratu v součtu pro Českou a Slovenskou republiku. Hodnocené kategorie zahrnovaly oblast periferií, spotřebního materiálu a foto-video,“ vysvětlil produktový manažer Petr Cenov, proč eD system titul získal.

 

Právě Petr Cenov a jeho kolega, taktéž produktový manažer, Slavo Medveď plaketu osobně převzali. Cenu jim za Canon předal Petr Kouba, Partner Manager Distribution Channel, a Martin Zeman, Country Lead CZ/SK.

 

„Ocenění pro nejlepšího distributora v České republice a na Slovensku si hluboce vážíme a velké díky patří našim obchodním partnerům za perfektní spolupráci v minulém roce,“ doplnila Monika Matušková, marketingová specialistka eD system pro značku Canon.

 

Zástupci světoznámé značky Canon tituly udělovali v rámci dvoudenního setkání se svými českými a slovenskými distributory, které probíhalo od 29. do 30. ledna 2020 ve sportovně-rekreačním resortu nedaleko Brna. Akce se společně se zmíněnými produktovými manažery a marketingovou specialistkou zúčastnili také další zástupci distributora – produktová manažerka Lucia Takáčová, manažer skupiny nákupu Tomáš Frimmel a nový obchodní ředitel eD system Tomáš Jungmann.

 

Tým, který se u distributora o značku stará, zaznamenává úspěchy dlouhodobě. Díky jeho práci se eD system stal největším distributorem Canon na českém i slovenském trhu již po několikáté – totéž ocenění dříve přebíral za roky 2017, 2015 a 2014. Krom toho je firma z předchozích let také největším distributorem periférií Canon za rok 2018 a 2017 v Česku i na Slovensku a největším distributorem fotoproduktů Canon v České republice za rok 2013.

 

Pro eD system jde navíc o další ocenění za práci v roce 2019. Na počátku ledna distributor získal již po desáté titul HP Partner roku. Na konci téhož měsíce pak jeho zástupci převzali ceny od společnosti OKI pro nejlepšího distributora hardwaru v České republice a nejlepšího distributora roku na Slovensku.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz