>

Tomáš Jungmann je obchodním ředitelem eD system

5. 3. 2020

Ostrava, 5. 3. 2020 – Přední IT distributor má nového obchodního ředitele. S příchodem nového roku se jím stal Tomáš Jungmann. Jedním z jeho úkolů bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Nahradil Vladimíra Prinkeho, který v eD system tuto pozici zastával sedm let.

 

Tomáš Jungmann, obchodní ředitel eD system

 

Tomáš Jungmann do eD system nastoupil již 1. prosince 2019. Lídrem obchodního týmu se stal však až 1. ledna 2020. V průběhu prosince a ledna působil v eD system stále i tehdejší obchodní ředitel Vladimír Prinke, který postupně předával svou agendu do rukou Tomáše Jungmanna.

 

„Nový obchodní ředitel byl vybrán s odborností, která podtrhuje současné plány eD – přípravu na budoucnost. To znamená fungování služeb, segmentaci, rozvoj, kvalitu obsluhy zákazníků v B2B segmentu i digitální transformaci a automatizaci,“ uvedl výkonný ředitel eD system Petr Slouka.

 

Jedním z hlavních úkolů Tomáše Jungmanna bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Zaměří se také na zefektivnění spolupráce obchodního oddělní s nákupem a posílení obchodního růstu. „Krom toho sdílím stejnou vizi s ředitelem nákupu Janem Novákem. Tou je rozvoj nových značek v našem portfoliu, a dokonce i myšlenka přijít na trh s úplně novou, vlastní značkou a službou,“ prozradil obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann.

 

Tomáš Jungman do eD přichází z internetového obchodu Rohlík.cz. Tam se mimo jiné věnoval péči o zákazníky a rozvoji byznysu na maďarském trhu, kde se podílel na otevírání nového centra zákaznické péče. Předtím působil v mezinárodní společnosti innogy, kde měl na starosti obchod, rozvoj péče o zákazníky a zvyšování efektivity prostřednictvím projektů v Německu a Anglii. Krom toho sbíral zkušenosti s B2C i B2B segmentem ve společnosti Canis Safety, která působí na českém, slovenském a polském trhu. V Canisu strávil více než 5 let a postupně se vypracoval až na pozici obchodního ředitele.

 

Nový obchodní ředitel eD system Tomáš Jungmann nahradil Vladimíra Prinkeho, který se na vlastní žádost rozhodl pro profesní změnu. V eD system tak skončil 31. ledna 2020 a po 7 letech v IT oboru má nyní v plánu věnovat se jiným, novým projektům.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz