>

eD system je největším distributorem značky Xerox

17. 3. 2020

eD system získal další hodnotné ocenění. Titul, který si připsal ke svým dosavadním letošním úspěchům, získal od společnosti Xerox, když se stal největším distributorem produktů této značky. Zástupci eD system ocenění přebrali z rukou generální manažerky Xerox Veroniky Brázdilové koncem února v Praze.

 

Největší distributor pro český a slovenský region za rok 2019, tak zní ocenění, které si vysloužila společnost eD system od značky Xerox. Získala jej za obrat v kompletním portfoliu tiskáren a spotřebního materiálu. Plaketu s oceněním předala zástupcům distributora generální manažerka Xerox pro Českou a Slovenskou republiku a Maďarsko Veronika  Brázdilová. Stalo se tak dne 26. února 2020 v rámci Partnerského setkání v pražské restauraci NOLA. Plaketu za eD převzal produktový manažer Martin Židek, který se o značku stará.

 

Společně s Martinem Židkem se akce účastnil také Jan Novák, ředitel nákupu eD system. Oba ocenění velmi potěšilo především proto, že se jedná o potvrzení kvalitní práce celého týmu značky v eD. Ta jde vidět každým rokem, jelikož  si eD system pomyslnou první příčku v distribuci produktů Xerox udržuje dlouhodobě. „Ocenění si velice vážíme. Je výsledkem dobré práce celého našeho obchodního týmu. Těší nás, že jsme opět přesvědčivě obhájili prvenství jak v segmentu Equipment, tak i Supplies, a to v České i Slovenské republice. Velký dík proto patří také naší slovenské kolegyni Lucii Takáčové, která se o značku na tamním trhu stará,“ vyjádřil se produktový manažer Martin Židek.

 

Spolupráce distributora se značkou Xerox trvá již více než dvacet let, proto poděkování patří také partnerům, bez kterých by se podobných úspěchů dosahovalo jen těžko. „Chtěl bych poděkovat především našim partnerům, jen díky jim se můžeme pyšnit tímto oceněním, děkujeme,“ poslal svůj dík partnerům eD Martin Židek.

 

Co se oblasti periferií a především tiskových řešení týče, upevňuje si svou pozici lídra na trhu distributor eD system dlouhodobě. Za svou výkonnost v této oblasti přebírá ocenění téměř každým rokem. To velmi těší také Tomáše Frimmela, který z pozice business unite managera dohlíží na celé portfolio periferií a tiskových řešeních.  Mimo jiné tituly se v eD pravidelně můžeme pyšnit titulem nejlepšího distributora od řady svých značek z portfolia tiskových řešení a spotřebního materiálu. Jen od začátku letošního roku jsme převzali ocenění pro nejlepšího distributora Canon, jubilejní desáté ocenění za největšího distributora značky HP nebo dvojnásobný titul od značky OKI v Česku i na Slovensku.