>

eD system je oficiálním distributorem značky Synology

1. 4. 2020

Společnost eD system a. s. se 1. dubna 2020 stala oficiálním distributorem produktů Synology – nejprodávanější značky síťových úložišť pro domácí a firemní použití.

eD system je oficiálním distributorem Synology

 

eD system získal oficiální distribuci této značky již dříve na Slovensku. Po úspěšné spolupráci na tamním trhu se společnosti dohodly na stejném partnerství i na českém trhu.

 

V nabídce eD SHOPu tak přibyla síťová úložiště – NAS (Network Attached Storage). „Značka se soustředí na zálohy dat, kompletní správu firemních dat a komunikace, dohledy kamer, příslušenství a doplňkové routery,“ přiblížil nabídku produktový manažer značky Synology Jaromír Červený.

 

Jednou z produktových novinek značky je například Synology DiskStation DS220j – aktuálně nejprodávanější dvoušachtové zařízení NAS. Podle produktového manažera Jaromíra Červeného zákazníky určitě zaujme také firemní NAS s SSD cache Synology DS918 nebo zařízení pro pokrytí domu Wi-Fi systémem mesh Synology MR2200ac.

 

„Díky této spolupráci můžeme našim zákazníkům nabídnout lepší cenové podmínky, a to včetně partnerského programu Synology, projektové podpory, pomoci s výběrem zařízení a také rychlejší vyřízení případných reklamací,“ představila výhody spolupráce Katarína Mišíková, která se v eD stará o marketing značky Synology.

 

Firma Synology vznikla v roce 2000 na Taiwanu a od té doby spravuje a chrání data po celém světě. Specializuje se na síťová úložiště – NAS, která jsou vhodná pro domácí i firemní použití.