>

Partneři skupiny eD system Group se utkali na greenu

1. 10. 2020

Ostrava, 18. 9. 2020 – Téměř 50 golfistů se sešlo ve Slavkově u Brna při příležitosti historicky prvního ročníku golfového turnaje eD system Group Golf Tour organizovaného IT distributorem eD system. Akce se konala v pátek 4. září na golfovém hřišti v Austerlitz Golf Resortu.

Akcionáři, management a partneři holdingu eD system group se v průběhu září sešli, aby změřili své síly při golfovém utkání na hřišti ve Slavkově u Brna. Mezi zúčastněnými byli například akcionáři skupiny Hynek a Josef Tylovi, řídící partner Martin Štrupl, zástupci firem DNS nebo Dileris a také partneři holdingu.

 

Hráči se sešli již před osmou hodinou ranní u snídaně a registrací. Úvodního slova se ujal Martin Štrupl, Managing Partner skupiny eD system Group, aby přítomné pozdravil a krátce uvítal. Samotný turnaj pak odstartoval úderem desáté hodiny postupným startem. Hrálo se ve třech kategoriích systémem na stableford body s úpravou HCP. Nechyběly ani vložené soutěže typu Longest Drive a Nearest The Pin. Po celý den bylo pro hráče zajištěno občerstvení a focení. Na starost si jej vzaly kolegyně z marketingového týmu, které se v průběhu dne pohybovaly po celém hřišti pomocí golfových Buggy.

 

Turnaj se konal až do odpoledních hodin. Po 16 hodině pak byli vyhlášeni vítězové. Na nejlepší hráče čekaly skleněné trofeje a další ceny, zahrnující například vouchery na pivní speciály nebo dárkové předměty eD.

 

eD system Group je skupinou firem z oblasti IT distribuce, softwarových řešení, e-commerce, komunikace a technologií. Působí na českém, slovenském a polském trhu, při čemž zaměstnává více než šest stovek pracovníků. Pod křídla skupiny spadají firmy eD system, DNS, DFMG, Dileris, Elinkx a Technology Hub.

 

Fotky z eD system Group Golf tour si můžete prohlédnout v našem albu:

https://photos.app.goo.gl/R8mSWXJy23WkoPuh9

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz