>

Značka Turris nově v portfoliu eD system

13. 10. 2020

Ostrava 5. 10. 2020 – IT distributor eD system rozšířil své portfolio o produkty české značky Turris. Stalo se tak na základě dohody o oficiální distribuci pro český a slovenský trh, kterou společnosti podepsaly k 1. říjnu 2020.

 

Od počátku října tak mohou čeští a slovenští zákazníci nakupovat síťové prvky Turris na e-shopu distributora eD system. Již v tuto chvíli zde najdou téměř tři desítky produktů z kategorie networkingu, zahrnující například routery, switche, chladiče a další příslušenství.

 

Péči o produkty si pod svá křídla převzal produktový manažer eD Lukáš Owczarzy. „Z nové značky v portfoliu mám opravdu radost, jelikož Turris nabízí širokou škálu přidaných hodnot a spolupráce s ní je příkladná. Chtěl bych vyzdvihnout také český původ společnosti, kdy veškerý vývoj a výzkum produktů probíhá právě u nás,“ představil krátce spolupráci produktový manažer. Zároveň přiblížil výhody produktů značky „Produkty Turris nabízejí řadu výjimečných vlastností. Jedná se například o vysokou úroveň zabezpečení, vždy aktuální adaptivní firewall nebo pravidelnou aktualizaci firmware 1x až 2x měsíčně,“. Owczarzy také zdůraznil výborné TCO neboli celkové náklady na vlastnictví s tím, že mimo pořizovací ceny a spotřebu energie zákazník nic dalšího neplatí.

 

Na eD SHOPu zákazníci najdou řadu produktů značky, například Wi-Fi aktivní prvek Turris Omnia 2020, který se pyšní vlastnostmi jako Wi-Fi 2GB, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e, MOX zdroj 230V, Omnia chladič pro LTE modem a další. Jednotlivé prvky jsou modulární, proto se dají kombinovat dle požadavků zákazníka na míru. Pro více informací a další produktové tipy můžete kontaktovat přímo produktového manažera eD Lukáše Owczarzyho.

 

Značka Turris spadá pod českou společnost CZ. NIC, starající se o národní doménu a osvětu v oblasti internetové bezpečnosti. Turris se soustředí na vývoj a výrobu open source a bezpečných síťových zařízení. Své produkty staví na čtyřech základních pilířích, kterými jsou bezpečnost, výkon, open source a modularita. Více se o ní můžete dozvědět na stránkách turris.cz.

 

Více informací k produktům značky poskytne:
Lukáš Owczarzy
+420 724 222 021
lowczarzy@edsystem.cz

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz