>

eD system je subdistributorem značky Oukitel

27. 11. 2020

Ostrava, 27. 11. 2020 – Společnost eD system rozšířila své portfolio o značku Oukitel. Její mobily nyní nabízí zákazníkům v České republice, na Slovensku i v Polsku.

 

 

eD získalo značku do subdistribuce díky dlouhodobé spolupráci se společností Intelek, která je exkluzivním distributorem Oukitel pro Českou republiku i Slovensko.

 

Oukitel vyrábí především odolné mobilní telefony s vyšší kapacitou baterie, vojenskou certifikací MIL-STD-810G a krytím IP68/IP69K, zároveň nabízí dostupné smartphony reagující na nejnovější trendy a požadavky zákazníků.

 

V segmentu odolných telefonů značka vyplňuje mezeru na trhu – nabízí odolné mobily zaměřené na dlouhou výdrž baterie a funkčnost v cenové relaci do 5 tisíc korun, a to aniž by byly ochuzeny o potřebné vlastnosti. U dražších modelů naopak překvapí funkcemi jako je například kamera pro noční vidění, která není obvyklá ani u mnohem dražších modelů.

 

Vyzdvihl bych například model WP6, který nabízí až 30denní výdrž a 48MPix trojitý fotoaparát. Na první čtvrtletí roku 2021 se pak chystá řada dalších novinek z kategorie smartphonů i odolných telefonů. Nejzajímavější je zřejmě model WP10 s 5G a velkou baterií 8 000 mAh,“ uvedl produktový manažer Lukáš Keclík, který má v eD značku Oukitel na starosti.

 

Krom toho z odolných telefonů v aktuální nabídce eD SHOPu doporučil model WP7, který je vybavený kamerou pro noční vidění. Ta umožňuje například pozorování zvěře v noci, což ocení především myslivci a dobrodruzi, kteří rádi tráví čas venku. Ze smartphonů podle něj určitě stojí za zmínku model C18 Pro, který disponuje čtyřmi fotoaparáty.

 

Společnosti Oukitel byla založena v roce 2007 a v současnosti má více než tisíc zaměstnanců. Její filozofií je přinášet kvalitní technologie v atraktivním provedení za přijatelnou cenu. Jak uvádí na svém webu, u odolných telefonů i smartphonů vždy dbá na to, aby byly výkonné, rychlé, designově zajímavé a spolehlivé.

 

 

Více informací o produktech Oukitel poskytne produktový manažer eD
Lukáš Keclík
+420 724 222 025
lkeclik@edsystem.cz   

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz