>

eD system je exkluzivním distributorem značky Humidef

4. 1. 2021

Ostrava, 4. 1. 2021 – Společnost eD system a. s. je od prosince 2020 exkluzivním distributorem slovenské značky Humidef. Ta se specializuje na ochranu elektroniky a techniky před korozí a oxidací.

 

eD-system-je-exkluzuvnim-distributorem-Humidef

 

Produkty této značky distributor nabízí svým zákazníkům v Česku, na Slovensku i v Polsku. Vhodné jsou pro majitele mobilů, tabletů, fotoaparátů, ale i jiných zařízení.

 

eD SHOPu přibyly dva základní produkty Humidef, a to v různých velikostech balení. „Prvním je ochranný čip, který vytváří permanentní ochranu zařízení a techniky před korozí a atmosférickou vlhkostí. Druhým je záchranný balíček, který slouží jako první pomoc při poškození vodou jakéhokoli elektronického či kovového zařízení,“ přiblížil nabídku produktový manažer Daniel Sojka, který má v eD značku na starost.

 

Pro výrobu svých produktů firma používá vlastní technologii. „Jejím principem je pohlcování vlhkosti a vody z okolí s cílem dostat relativní vlhkost prostředí pod 40 procent. V ten moment již nejsou podmínky pro tvorbu koroze. Tam, kde to není možné, vytváříme řešení, které účinky těchto vlivů minimalizují,“ vysvětlil Dávid Zemčák, obchodní zástupce z firmy Humidef.

 

Společnost Humidef je mladá inovativně-technologická firma z východního Slovenska, která uvedla své produkty na trh v roce 2019. Firma vyvíjí řešení, která chrání elektroniku a techniku před účinky vody a vlhkosti, a prodlužují tak životnost elektronických zařízení.

 

 

 

Více informací o produktech Humidef poskytne produktový manažer eD
Daniel Sojka
+420 515 913 848
dsojka@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz