>

eD system se stal HP partnerem roku. Prvenství si drží již jedenáct let

22. 1. 2021

Ostrava 25. 1. 2021 – Český IT distributor eD system obhájil titul HP partner roku a již po jedenácté přebral ocenění „Největší distributor“ za uplynulý rok. Seznam největších partnerů zveřejnili zástupci značky HP v tiskové zprávě.

 

 

Společnost HP opět po roce ocenila své obchodní partnery. Stalo se tak koncem ledna, kdy zástupci značky vyhlásili nejvýznamnější partnery za uplynulých dvanáct měsíců. Všichni ocenění byli o svých úspěších informováni na přímo, ve čtvrtek 21. ledna pak vyšla oficiální tisková zpráva s kompletním seznamem oceněných partnerů.

 

eD system se opět dostal do čela kategorie „Největší distributor HP roku 2020“ a utvrdil své prvenství, které si drží již od roku 2010. Titul tak zástupci distributora převzali již po jedenácté. „Obhájit je často mnohem složitější, než pouze získat. Proto si nesmírně vážíme toho, že se nám titul HP partner roku daří obhajovat již jedenáct let za sebou. Svědčí to o skvělé práci našeho HP týmu, který v eD o značku pečuje. Tímto jim velmi děkuji a věřím, že i v dalších letech budeme slavit podobné úspěchy,“ vyjádřil se Petr Slouka, výkonný ředitel eD system.

 

V minulých letech se akce pravidelně konala ve spojení se slavnostním galavečerem, letos však z důvodu aktuální bezpečnostní situace spojené s pandemií covid-19 poprvé proběhlo předávání cen na dálku. V rámci tiskové zprávy, skrze kterou zástupci společnosti vyhlásili nejlepší české obchodní partnery všem oceněným pogratulovali a zároveň poděkovali za skvělou spolupráci a podporu značky.

 

„Minulý rok byl pro nás všechny velmi náročný a jsem velmi potěšena, že jsme se s nástrahami koronavirové krize společně s partnery vypořádali tak dobře. Chtěla bych všem našim obchodním partnerům poděkovat za skvělou spolupráci i v nelehkých časech a věřím, že naše kooperace bude úspěšná i do budoucna,“ uvedla Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti HP Inc pro Česko a Slovensko.

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz