>

eD system je oficiálním distributorem chytrých produktů Tesla

12. 4. 2021

Ostrava, 12. 4. 2021 – Produktů pro chytrou domácnost je na eD SHOPu opět více. Společnost eD system a. s. získala v březnu kontrakt na oficiální distribuci české značky Tesla.  

 

eD system má nově v nabídce smart řešení Tesla

 

Zákazníci aktuálně v eD SHOPu najdou od značky Tesla IP kamery, chytré produkty pro domácí mazlíčky a čističky vzduchu. „Sortiment postupně rozšíříme. Velmi brzy očekáváme naskladnění bezpečnostních senzorů, zásuvek nebo chytrých zámků a do konce roku očekáváme ekosystém více než 100 produktů,“ uvedl produktový manažer Petr Dospiva, který má značku v eD na starost.

 

Zajímavou novinkou jsou podle něj produkty z řady PET care, které dokazují, že koncept chytré domácnosti se dostává i do oblasti péče o domácí mazlíčky. V nabídce distributora tak jsou například dávkovače na krmivo a vodu pro psy či kočky. Osobně by doporučil i jakoukoli z čističek vzduchu, na kterých oceňuje skvělé specifikace.

 

„Síla značky Tesla je v kvalitě provedení a v sjednocení celého ekosystému do jednoho ovládací prvku, kterým je mobilní aplikace Tesla Smart. Ta je navíc kompletně, i jazykově, lokalizovaná pro daný trh. Ovládání tedy už nemůže být jednodušší,“ ocenil produktový manažer.

 

Novinku eD nabízí pro zákazníky v Česku, na Slovensku i v Polsku. „Tesla Smart má však daleko větší, celoevropské ambice. Aktuální alokace aplikace je kromě tří zmíněných zemí i pro Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rakousko nebo Británii,“ dodal Petr Dospiva.

 

Více informací o produktech Tesla poskytne produktový manažer eD:
Petr Dospiva
+420 777 729 344
pdospiva@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz