>

Dvě stovky partnerů sítě eD PROFI se sešly v Mikulově

5. 11. 2021

Ostrava, 05. 11. 2021 – Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct odborných přednášek, výstavní sál a bohatý doprovodný i večerní program. To vše přinesla akce distributora eD system, která se konala v úterý 2. listopadu. K podzimnímu setkání v Hotelu Galant Mikulov se připojilo na 230 účastníků z řad partnerské sítě eD PROFI.

 

Přesně v 9:30 hodin ráno odstartovalo v úterý 2. listopadu tradiční setkání partnerů sítě eD PROFI. Zahájení se chopil senior marketing manager eD Roman Antes společně s moderátorkou Hankou Koutnou, kteří přivítali účastníky akce a oficiálně zahájili setkání. Tím odstartovala také denní část, vyhrazená pro odborné přednášky, představení produktových novinek ve výstavním sále či networking.

 

V rámci akce se mohli účastníci setkat se zástupci 33 světových IT značek. Ti pro ně připravili celkem 16 přednášek a 32 výstavních stánků. V průběhu celého dne tak diváci mohli zhlédnout přednášky značek Bitdefender, Synology, Lenovo nebo Brother a navštívit stánky Avacom, Verbatim, iGet, Philips, HP, Legrand a další. Na stáncích byly k vidění produktové novinky ze stáje značek, například to nejnovější z mobilit nebo videokonferenční zařízení Logitech.

 

„Pro účastníky akce jsme připravili také bohatý doprovodný program, který nabídnul možnost zasoutěžit si na stáncích vystavovatelů, mini golfový turnaj společnosti Armor nebo herní zónu LYNX s cenami pro nejlepší hráče,“ doplnila organizátorka akce Lenka Paříková. Na závěr denní části se konalo také oblíbené losování tomboly o hodnotné ceny.

 

Večerní program pak tradičně provázela uvolněná atmosféra. V prostorách vinného sklípku byl připraven pestrý raut a degustace hustopečské Mandlovky, která potěšila nejen příznivce tohoto druhu alkoholu. Ohromila i mikromagie v podání kouzelníka a iluzionisty Tomasiana. Zážitky z večera si pak hosté mohli uchovat na fotkách z halloweenského fotokoutku.

 

eD PROFI je síť IT prodejen sdružující 260 partnerů po celé České a Slovenské republice. Provozuje ji společnost eD system a.s., přední distributor IT v Česku a na Slovensku. V nabídce firmy najdeme více než 115 tisíc produktů IT značek z celého světa.

 

Fotky z akce si můžete prohlédnout v našem albu: https://photos.app.goo.gl/u8Jv8TPmcRjyV5am8

 

Tiskový kontakt eD system a.s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz