>

eD system se opět zařadil mezi nejlepší distributory v Česku a na Slovensku

15. 9. 2022

Ostrava, 13. 9. 2022 – Společnost eD system získala v rámci každoroční ankety ChannelWorld Awards 2021 pomyslnou stříbrnou medaili. V kategorii Broadline distributor přebrala ocenění za druhé místo pro Českou i Slovenskou republiku. O výsledcích rozhodlo celkem 744 partnerů z obou zemí.

 

 

Organizátoři ankety ChannelWorld Awards ocenili nejlepší IT distributory a značky za uplynulý rok 2021. Slavnostní předávání cen se uskutečnilo ve čtvrtek 8. září v Praze pod taktovkou šéfredaktora redakce ChannelWorld magazínu Matěje Čuchny.

 

eD system získal rovnou dvě ocenění. Plaketu za druhé místo v kategorii Broadline distributor roku pro Českou i Slovenskou republiku přebral marketingový ředitel Šimon Churý. „Velmi si vážíme toho, že jsme se opět umístili mezi top distributory v obou zemích. Především máme velkou radost, že nám hodnocení partnerů přineslo o příčku lepší umístění než v loňském roce. Věříme, že tento posun ve vnímání zákazníků odráží řadu nových aktivit a inovací, které realizujeme nejen v oblasti klientské péče a rozšiřování služeb. Děkujeme všem partnerům, kteří věnovali svůj čas tomu, aby pro nás hlasovali,“ poslal své poděkování za dvě druhá místa marketingový ředitel eD system.

 

Anketu ChannelWorld Awards každoročně organizuje vydavatelství IDG společně s časopisem ChannelWorld. Letošního patnáctého ročníku se zúčastnilo 744 zástupců českých a slovenských partnerů a o vítězích rozhodlo kvalitativní hodnocení na základě bodů udělených za přístup IT výrobců a distributorů v konkrétních oblastech spolupráce, od ceníku a logistiky až po úroveň komunikace, eventů či přístupu k partnerům.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz