>

eD WORLD 2018: Supersílu v technologiích doprovodí samořiditelná auta

17. 9. 2018

Ostrava, 17. 9. 2018 – Již příští úterý se stovky zástupců z řad IT odborníků sejdou v Praze na 18. ročníku největší IT distribuční konference v České republice eD WORLD.

 

Tématem zářijové akce je supersíla v technologiích, kterou pořadatel, jeden z největších distributorů v České republice, tradičně doplní speciální přednáškou. Té se tentokrát ujme Edgar Martinez Granada z VALEO Autoklimatizace k. s., který vystoupí s prezentací Jak se učí auta řídit.

„Tři přednáškové sály v průběhu dne naplní zástupci nejvýznamnějších IT výrobců, kteří představí novinky ve svých portfoliích,“ uvedl Šimon Churý, marketingový ředitel eD system. Jak dodává, u mikrofonu se vystřídá 26 řečníků z řad zástupců společností jako je Epson, Lenovo, Optoma, Microsoft, Intel a další.

 

V současnosti má distributor potvrzenou účast přes 50 nejvýznamnějších IT výrobců. Ti budou své novinky představovat nejen v rámci prezentací, ale i výstavou v sále o rozměru 1200 metrů čtverečních. Canon například na konferenci ukáže novou plnoformátovou bezzrcadlovku EOS R, Acer nejtenčí notebook na trhu Swift 7 a Xiaomi svou novou značku smartphonů Pocophone.

 

Světoví IT výrobci si pro účastníky připravili také další aktivity. Prostor pro zábavu nabídnou gamingové zóny značek Acer, Samsung či LYNX, originální Canon fotokoutek a další soutěže u jednotlivých stánků.

 

Jak bývá zvykem, i letos bude konferencí provádět známá tvář. „Tentokrát jí bude moderátorka Hana Reinders Mašlíková,“ uvedla organizátorka konference eD WORLD Martina Brauner s tím, že na slavnostním večírku pro významné partnery společnosti eD system vystoupí slavná zpěvačka Celeste Buckingham.

 

„Akce mimo jiné přináší možnost setkat se s mnohými obchodními a produktovými manažery nebo managementem společnosti eD system a navázat nové obchodní vztahy, či prohloubit ty stávající,“ doplnil Šimon Churý.

 

Letošní podzimní setkání se uskuteční 25. září v Praze. Na zářijový eD WORLD, který je určen výhradně IT resellerům, je možné se registrovat přes internetové stránky www.edworld.cz, kde zájemci najdou také aktuální informace, podrobný program konference a seznam značek i řečníků, kteří se setkání zúčastní.

 

Videopozvánka na eD WORLD 2018:   

 

Tiskový kontakt eD system a.s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz