Chcete u nás pracovat?

Naše společnost stále hledá nové talenty! Nabízíme pracovní příležitost všem, kteří se nebojí výzvy a chtěli by podpořit tým našich schopných specialistů. Pokud k takovým lidem patříte, pošlete nám pár informací o sobě:

U nás najdete uplatnění na zajímavých pracovních pozicích v oblasti obchodu, financí, logistiky, exportu i e-businessu.

Jaký tým specialistů vytváří hodnoty naší společnosti?

Obchodní manažer/ka

zajišťuje pravidelný kontakt s obchodními partnery, mapuje trh IT v oblasti cenových, platebních a jiných podmínek, přispívá k optimalizaci postupů s cílem zvýšení produktivity práce, navrhuje změny a inovace k dosažení lepšího postavení společnosti na trhu.

Produktový manažer/ka

je klíčovou postavou pro kontakt s dodavateli, která se podílí na řízení nákupu a prodeje zboží jemu svěřené komodity, získává marketingovou podporu pro danou komoditu, vyhledává nové zákazníky a poskytuje základní technickou podporu dealerům.

Příležitost pro studenty

Ve svém programu podpory rozvoje talentu hledáme studenty posledních ročníků VŠ, kteří chtějí nastartovat svou profesní kariéru již při studiu. Těmto nabízíme spolupráci formou dohody o pracovní činnosti. Uplatnění u nás najdou především studenti se zaměřením na informatiku, obchod, marketing a finance. V případě oboustranné spokojenosti nabízíme možnost uzavření
pracovního poměru.