Management a předsevzetí

Máme snadno pochopitelnou a o to náročnější vizi. Chceme být nejkvalitnějším, nejefektivnějším a nejrychlejším spojením mezi výrobci a obchodními odběrateli IT produktů na českém trhu. Spolu s tím chceme nabízet nejatraktivnější portfolio IT zboží a služeb zákazníkům a být motivujícím zaměstnavatelem.

Hynek Tyl Generální ředitel

Hynek stál u zrodu několika společností, které jsou dnes ve skupině firem eD Group a jako jeden z akcionářů firmy nyní převzal vedení s cílem zoptimalizovat procesy mezi českou a slovenskou pobočkou a přinést nové služby pro obchodní partnery.

Vladimír PrinkeObchodní ředitel

Vladimír se věnuje obchodním aktivitám a rozvoji strategického řízení společnosti.V této oblasti uplatňuje své mezinárodní zkušenosti na poli business developmentu, jež nasbíral při spolupráci s firmami ve střední i východní Evropě.

Petr SloukaŘeditel nákupu

Petr stál u zrodu společnosti. Během svého dlouholetého působení ve firmě zastával různé pozice. V současné době řídí oddělení nákupu a podílí se na nákupních aktivitáchv České republice a v Polsku.

Michal PavlorekE–business Manager

Michal je kreativním členem našeho managementu od roku 2013. Neustále sleduje nejnovější technologie a inovace v oblasti rozvoje komunikačních a e-business kanálů, jenž jsou důležité pro soustavné zkvalitňování našich služeb.

Martin LukánekFinanční ředitel

Martin se vrátil do společnosti eD system po čtyřleté přestávce, ve které nasbíral zkušenosti s vedením finančního oddělení nadnárodní společnosti. Znovu je členem našeho týmu od roku 2015 a je odpovědný za celou oblasti ekonomiky, financí a controllingu společnosti.

Bohuslav KaněraŘeditel logistiky

Zásluhou Bohuslava se naše logistické služby dostaly na špičkovou úroveň a procesy jsou stále zlepšovány dle nejmodernějších trendů. Dříve Bohuslav zastával pozici manažera v nadnárodních výrobních společnostech působících na regionálním trhu.

Daniel VondráčekŘeditel marketingu

Daniel přináší zkušenosti z manažerských pozic v marketingu ve významných nadnárodních korporacích. Je zodpovědný za celkovou marketingovou strategii firmy a jeho hlavním úkolem je zlepšení vnímání značky mezi zákazníky společnosti, odbornou veřejností a zaměstnanci.

Kateřina Chambers Personální ředitel

Katka je v naší firmě zodpovědná za personalistiku, kde pod ni spadá mimo nábor zaměstnanců, jejich rozvoj a motivaci, rovněž implementace aktuálních HR procesů a nejrůznějších projektů. V HR oblasti se Katka pohybuje již 10 let a své zkušenosti načerpala v nadnárodních společnostech.