Tisková zpráva

Nabídka eD system a.s. je od října letošního roku rozšířena o mobilní telefony značky Honor. Dostupný je například Huawei Honor 7, který nabízí čtečku otisků prstů s 360° snímáním, hlasové ovládání, full HD display, možnost nabití na polovinu už za půl hodiny a 20mpx fotoaparát. Hitem v nabídce je také designový Huawei Honor 5X s tělem vyrobeným z diamantem leštěné hliníkové slitiny, speciálním obrazovým monitorem pro kvalitní fotografie a funkcí Motion - control umožňující otevřít oblíbené aplikace přímo ze zamčené obrazovky. Na výběr je hned několik barevných provedení.

Honor je řada luxusních smartphonů, která spadá pod známou čínskou značku Huawei. Vyznačuje se nejen vysokou kvalitou, ale i precizním designem a příznivou cenou.

„Našim zákazníkům se snažíme nabídnout co nejširší portfolio produktů a značka Honor, která se v současné době řadí mezi nejzajímavější produkty v oblasti Mobilit, nesmí chybět. Oproti značce Huawei se Honor orientuje spíše na mladší klientelu a je dravější. Osobně věřím, že se brzy stane světovým fenoménem. Těší mě, že tyto skvělé mobilní telefony nyní můžeme nabízet i my v eD system a.s..“ uvedla produktová manažerka značky Hana Švancarová.

Pro více informací o nabídce kontaktujte Hanu Švancarovou (hsvancarova@edsystem.cz).

Kontaktní osoba eD system a.s.:
Daniel Vondráček
+420 597 444 203
dvondracek@edsystem.cz