Tisková zpráva

Každým rokem motivuje společnost eD system a.s. své zákazníky k navýšení obratu. Již osvědčenou a zákaznicky velmi oblíbenou akcí je odměna v podobě dálničních známek. Ty čekají na své majitele i letos. Novinkou je však soutěž o víkendovou zápůjčku elektromobilu TESLA X.

Akce se mohou zúčastnit zákazníci, kteří v daném období nakoupí u eD system a.s. zboží v celkové hodnotě nad 150.000 Kč. Kampaň poběží od začátku listopadu do poloviny prosince a hlavním mottem je „Akcelerujte vaše obraty s vozem Tesla z 0 na 150 za 5s“. Všichni, kteří splní podmínky a chtějí se do akce zapojit, mohou využít online registračního formuláře na oficiálních stránkách společnosti. Registrace bude uzavřena 11. 12. 2016 a vítěz oznámen 16. 12. 2016.

„V oboru IT distribuce je velká konkurence, a proto je třeba být vždy o krok napřed. V letošním roce jsme se rozhodli přijít s novinkou, která zákazníky určitě zaujme. Ponecháváme osvědčenou motivaci za navýšení obratu formou dálničních známek a přidáváme soutěž o fenomén poslední doby, a to elektromobil TESLA. Již druhý den po spuštění jsme zaznamenali velký počet registrací. To jen potvrzuje, že jsme se trefili do očekávání zákazníků. “ uvedl Daniel Vondráček, marketingový ředitel eD system a.s..

Detaily prodejní akce jsou k dispozici na webu www.edsystem.cz/tesla

Kontaktní osoba eD system a.s.:
Daniel Vondráček
+420 597 444 203
dvondracek@edsystem.cz