Tisková zpráva

Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítěze

Ostrava, 18. 12. 2016 – Minulý týden ukončená soutěž „Akcelerujte své obraty s vozem Tesla X“ o víkendové zapůjčení jedinečného elektromobilu má svého výherce. Nevšední zážitek pro své zákazníky připravila společnost eD system a.s., která se tak snaží klienty motivovat k navýšení obratu.

Víkend s vozem Tesla nabídl přední český distributor IT a výpočetní techniky jako bonus ke každoročně vyhlašované a u zákazníků velmi oblíbené promo akci o dálniční známky, která probíhala od začátku listopadu do 12. prosince. Zatímco odměnu v podobě dálničních známek klienti získali za navýšení obratu, elektromobil Tesla si užije ten, kdo se svým tipem co nejvíce přiblížil správné odpovědi na otázku: „Kolik balíků vyexpeduje společnost eD system a.s. dne 12. 12. 2016 ke svým zákazníkům?“

„O akci s dálničními známkami je každoročně velký zájem, letos jej podpořila i atraktivní soutěž o zapůjčení vozu Tesla. Zaznamenali jsme zajímavé navýšení obratu u cílové skupiny, na kterou jsme danou akci směrovali, a potvrdilo se nám tak, že jsme přišli s nabídkou, která naše zákazníky dostatečně motivovala,“ uvedl ředitel marketingu Daniel Vondráček.

Dálniční známky jsou v těchto dnech na cestě ke svým majitelům. Hlavní výhra bude výherci, panu Strnadovi z HS Computers, předána v sídle firmy.

Tiskový kontakt eD system a.s.:
Daniel Vondráček
ředitel marketingu
+420 597 444 203
dvondracek@edsystem.cz