>

Značka HyperX posiluje nabídku příslušenství v eD system. Potěší profi hráče i streamery

3. 7. 2024

Ostrava, 1. července 2024 – Portfolio distributora eD system se rozšířilo o produkty HyperX, předního výrobce herního příslušenství. Nabídka značky je od 1. července dostupná pro všechny zákazníky českého i slovenského trhu.


Nová distribuce rozšíří nabídku v herním segmentu přibližně o stovku produktů, ze kterých si vyberou profesionálové, streameři i příležitostní hráči. „HyperX je celosvětově uznávaným výrobcem herních periférií a příslušenství, které využívají hráči po celém světě,“ přiblížil business unit manažer eD system Vít Veveričík.

 

Zákazníci mohou vybírat z herních sluchátek, myší, profesionálních mikrofonů a v nabídce nechybí ani mechanické klávesnice s různými typy spínačů. „Zákazníci mají na eD SHOPu k dispozici kompletní portfolio značky,“ potvrdil Vít Veveričík.

 

Kalifornská značka založená v roce 2002 je známá pro svou kvalitu, komfort, výkon a spolehlivost. Za 20 let působení na trhu má na kontě přes 20 milionů prodaných sluchátek, klávesnic a mikrofonů. HyperX se pyšní také dlouhou historií sponzorství v esportu – podporuje týmy i šampionáty, jako Esports Championship Series (ECS) či RPM Esports. Nedávno značka obnovila spolupráci například s populární streamerkou Rachell “Valkyrae” Hofstetter. Od roku 2021 spadá HyperX pod křídla společnosti HP Inc.

 

Více informací o produktech HyperX poskytne business unit manažer eD system:
Vít Veveričík
+420 724 222 095
vvevericik@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz