>

750 účastníků okusilo supersílu v technologiích na konferenci eD WORLD

2. 10. 2018

Ostrava, 2. 10. 2018 – V úterý 25. září se téměř osm stovek zástupců z řad IT odborníků sešlo v Praze na 18. ročníku největší IT distribuční konference v České republice s názvem eD WORLD, kterou každoročně pořádá přední český distributor eD system.

 

 

Tématem zářijové akce byla supersíla v technologiích, kterou pořadatel, jeden z největších distributorů v České republice, tradičně doplnil speciální přednáškou. Té se tentokrát ujal odborník na vývoj samořiditelných aut Edgar Martinez Granada ze společnosti VALEO, který vystoupil s prezentací Jak se učí auta řídit.

 

 

„Tři přednáškové sály v průběhu dne naplnili zástupci nejvýznamnějších IT výrobců, kteří představili novinky ve svých portfoliích,“ uvedl Šimon Churý, marketingový ředitel eD systém, který zároveň na konferenci pronesl úvodní slovo. Po něm se u mikrofonů v sálech vystřídalo 26 řečníků z řad zástupců společností jako je Lenovo, Microsoft, Intel a další.

 

 

Celkově se na akci ukázalo přes 50 nejvýznamnějších IT výrobců, kteří své novinky představili nejen v rámci prezentací, ale i výstavou v sále o rozměru 1200 metrů čtverečních.

 

 

Canon například na konferenci ukázal novou plnoformátovou bezzrcadlovku EOS R, Acer nejtenčí notebook na trhu Swift 7 a Xiaomi svou novou značku smartphonů Pocophone. Optoma a Epson navíc to nejlepší z projekční techniky představily ve dvou samostatných sálech.

 

 

Světoví IT výrobci si pro účastníky připravili také další aktivity. U stánku HP se připravovaly domácí limonády a prostor pro zábavu nabídly gamingové zóny značek Acer, Samsung či LYNX, originální Canon fotokoutek a další soutěže u jednotlivých stánků.

 

 

Jak bývá zvykem, i letos konferencí prováděla známá tvář. „Tentokrát se mikrofonu ujala moderátorka Hana Reinders Mašlíková,“ uvedla organizátorka konference eD WORLD Martina Brauner s tím, že na slavnostním večírku pro významné partnery společnosti eD system vystoupila slavná zpěvačka Celeste Buckingham s kapelou.

 

 

Večerní VIP party ale nabídla mnohem více. Po úvodním slovu výkonného ředitele eD system Petra Slouky zúčastnění zhlédli dechberoucí vystoupení transformers, svou sílu poměřili na siloměru a užili si také virtuální realitu s Batmanem, tematický fotokoutek, sushi bar, long drinky i bohatý raut.

 

 

„Unikátní prostor Mercedes Forum Praha navíc nadchl možností zhlédnout i nasednout do vystavených luxusních vozů,“ doplnil Šimon Churý a na závěr vysvětlil význam konference i následné VIP party z obchodního hlediska. „Akce mimo jiné vždy přináší možnost setkat se s mnohými obchodními a produktovými manažery nebo managementem společnosti eD system a navázat nové obchodní vztahy, či prohloubit ty stávající,“ uvedl marketingový ředitel.

 

 

Již nyní distributor začíná pomalu plánovat jarní konferenci eD EXPO, která se uskuteční 26. března 2019. Ještě před ní však resellery čekají podzimní workshopy v Brně, Pardubicích, Ostravě a v Praze a krom toho také letošní druhé setkání partnerů sítě eD Profi v Táboře.

 

Odkaz na fotky z konference eD WORLD:
https://photos.app.goo.gl/QNzK5uVw47dD73kX6

 

Odkaz na fotky z večerní akce:
https://photos.app.goo.gl/kS4mVEtRvhyPCYCBA    

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz