>

Druhý turnaj Fun Golf Tour uspořádalo eD s Dilerisem pro partnery na Čeladné

14. 9. 2018

Ostrava, 14. 9. 2018 – Golfový resort v podhůří Beskyd se ve čtvrtek 13. září stal dějištěm druhého turnaje Fun Golf Tour. Tu letos zorganizoval distributor eD system společně se svou sesterskou společností Dileris.

 

 

Před samotným sportovním výkonem čekala na hráče z řad zástupců eD a Dilerisu společně s jejich partnery a vendory snídaně. Poté se vydali na čeladenské hřiště. „Pro zářijový turnaj jsme zvolili systémem na stableford body s úpravou hendikepu a stejně jako na jaře nechyběly ani vložené soutěže Longest drive a Nearest to pin druhou ranou na čtyřparu,“ upřesňuje event manažerka eD Martina Brauner.

 

 

Jak dodává, hřiště uprostřed zalesněných svahů se podařilo kompletně obsadit, čemuž pomohlo také krásné počasí.

 

 

Golfová setkání eD system pro své partnery pořádá pravidelně již několik let. „Letos poprvé jsme se rozhodli uspořádat tour, která byla složena ze dvou turnajů,“ uvádí Martina Brauner, která se Fun Golf Tour zúčastnila také jako hráč.

 

 

První turnaj ze série se uskutečnil na jaře 2018. Golfoví nadšenci se tehdy sešli 31. května na malebném karlštejnském hřišti a hráli zábavnou formu Texas Scramble dvojic.

 

 

Partnery druhého turnaje byly společnosti Caffe servis, Golfmium, HPE, LG, Microsoft, Optoma, Renomia Xiaomi a Golf.cz, mediální partnerem se stal ChannelWorld.

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz