>

eD system je distributorem tiskových pásek a etiket PrintLine

7. 4. 2021

Ostrava, 7. 4. 2021 – Společnost eD system a. s. zákazníkům nově nabízí alternativní spotřební materiál pro tiskárny od české značky PrintLine. V distribuci má od března její pásky a etikety.

 

 

„eD system získal distribuci na sortiment alternativních pásek a etiket, které nabízí pro tiskárny výrobců Brother, Dymo a Casio. Celkem se jedná o více než 300 produktů, které bez problémů pokryjí narůstající poptávku po tomto sortimentu,“ uvedl ke spolupráci manažer z firmy PrintLine Milan Jaroš.

 

Jak doplnil, výroba jejich produktů je od počátku řízena dle certifikací ISO 9001 a ISO 14001, takže dopad výrobků na životní prostředí je minimální.  Splňují i přísné kvalitativní normy, které potvrzuje certifikát STMC. „Produkty jsou tedy plnohodnotnou náhradou originálních výrobků za výrazně atraktivnější ceny,“ dodal Milan Jaroš.

 

„Zákazníci u výrobce určitě ocení český původ a sklad v Brně. PrintLine má díky tomu dobrou skladovou dostupnost a rychlé termíny dodání,“ ocenil produktový manažer Martin Židek, který má značku v eD na starost.    Novinku distributor nabízí zákazníkům z České republiky, Slovenska i Polska.

 

Společnost PrintLine je ryze česká značka s více než 10letou historií. Úzce se specializuje na spotřební materiál do tiskáren, u kterého přináší skvělý poměr ceny a výkonu. Aktuálně nabízí přes 2 400 produktů pro 17 výrobců tiskáren.

 

Více informací o produktech PrintLine poskytne produktový manažer eD
Martin Židek
+420 597 444 235
mzidek@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz