>

eD system je exkluzivním distributorem čteček Cino

6. 5. 2021

Ostrava, 3. 5. 2021 – Přední distributor eD system a. s. rozšířil nabídku ručních skenerů čárových kódů o produkty značky Cino. Ty zároveň od 1. března získal do exkluzivní distribuce.

 

Cino se soustředí jak na klasické drátové čtečky, tak na bezdrátové pro 1D i 2D kódy. V současné době nabízíme především nejoblíbenější řady A660, A680 a F680. Mají vysoký výkon čtení a jsou za velmi příznivou cenu, která je níže než běžně užívané typy od jiných výrobců,“ popsal produktový manažer Martin Šinákl, který má v eD značku Cino na starost.

 

Všechny produkty eD nabízí na českém, slovenském i polském eD SHOPu. Od značky Cino by produktový manažer zákazníkům doporučil modely A660 a A660BT, což je prémiový model na čtení 1D a 2D kódů. Oba produkty podle něj svými specifikacemi předčí podobné modely jiných výrobců ve stejné kategorii, jelikož poskytují neporazitelný poměr mezi výkonem a cenou.

 

Čtečky Cino zaujmou kromě výkonnosti i přidanou hodnotou danou takzvanou FuzzyScan DNA. Ta zahrnuje funkce jako například inteligentní snímací technologii, smart scene, security plus nebo DataWizard Premium. „Všechny zmíněné funkce lze využít prostřednictvím softwaru této značky, který je zdarma a zvládnou jej obsluhovat i běžní uživatelé čteček,“ doplnil Michal Šinákl.

 

Společnost Cino na světovém trhu funguje přes 30 let. Tato rodinná firma v současnosti vyrábí čtečky pro mnoho světových lídrů na trhu.  Všechen výzkum, vývoj i výrobu si zajišťuje sama interně. Její produkty odpovídají mezinárodním standardům, a to i z hlediska ochrany životního prostředí. Cino tak má nejvyšší kvalitu podpořenou ISO certifikacemi a může se pyšnit téměř žádnými reklamacemi.

 

Více informací o produktech Cino poskytne produktový manažer eD:
Michal Šinákl
+420 725 986 988
msinakl@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz