>

eD system doplňuje nabídku o projektory Casio. Jedinečné ve své kategorii

3. 7. 2018

Ostrava, 3. 7. 2018 – Přední distributor eD system zařadil do svého portfolia dvě desítky modelů projektorů značky Casio. Lákají na laserovou zobrazovací technologii i výrobu a vývoj v Japonsku.

Hlavním parametrem, který projektory japonského výrobce odlišuje od konkurence, je jejich zobrazovací technologie, místo výbojky používají tzv. hybridní zdroj světla. „Casio je jediným výrobcem, který nabízí výhradně projektory se světlým zdrojem laser/LED s životností 20 tisíc hodin, a to i v nejnižší třídě projektorů,“ uvádí produktový manažer Milan Klobušiak, který má Casio v eD system na starosti.

 

Díky využití tohoto speciálního světelného zdroje jsou tak podle něj všechny modely schopny nabídnout nadstandardní záruky, které jen podtrhuje fakt, že výroba i vývoj probíhá přímo v Japonsku. „Některé z produktů jsou navíc držiteli globální certifikace TCO Certifield týkající se udržitelnosti IT produktů,“ dodává Milan Klobušiak.

 

Projektory jsou vhodné do kanceláře i na domácí použití. Zařazením 18 modelů Casio do nabídky tak portfolio eD aktuálně nabízí téměř 450 modelů projektorů jedenácti světových značek, jako je Sony, Benq, NEC, Acer a další. Kromě projektorů distributor od značky Casio dlouhodobě nabízí také kalkulačky.

 

Více informací o projektorech Casio poskytne:
Milan Klobušiak
+420 597 444 229
mklobusiak@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz