>

eD system je distributorem roku 2021 značky Canon

28. 2. 2022

Ostrava 25. 2. 2022 – IT distributor eD system přebral další hodnotná ocenění za uplynulý rok. Z pravidelného kvartálního setkání společnosti Canon si koncem února odnesl rovnou dva tituly, včetně toho nejvyššího. Ocenění Distributor s největším obratem a Nejlepší distributor periferií získal pro český i slovenský trh.

 

Ve čtvrtek 17. února se zástupci společnosti Canon sešli v brněnském hotelu Kaskáda se svými obchodními partnery. Při příležitosti kvartálního setkání ocenili nejlepší distributory za uplynulý rok, mezi nimiž opět stanul také eD system, kterému se podařilo získat rovnou dvě ocenění.

 

Konkrétně se eD system může pyšnit titulem Nejlepší distributor periferií za rok 2021 pro Českou republiku a Slovensko (The Best Distributor of 2021 Open B2B Peripherals Performance) a především pak metou nejvyšší, tedy titulem Distributor s největším obratem v Česku a na Slovensku (The Best Distributor of 2021 Overall Performance).

 

Symbolické plakety z rukou zástupců značky přebrali za eD system obchodní ředitel Tomáš Jungmann, manažer skupiny nákupu Tomáš Frimmel a manažer sítě eD PROFI Tomáš Štěpánek. „Ze všech distributorů jsme získali ocenění nejhodnotnější – dosáhli jsme nejvyššího obratu v rámci České republiky a Slovenska napříč všemi kategoriemi Canon. Ocenění za oblast periferií je už jen třešnička na dortu, která mě však jako manažera skupiny nákupu pro Periferie a Networking velmi těší,“ doplnil Tomáš Frimmel k získaným oceněním. Předávání se zúčastnili i další členové Canon týmu z řad eD system. Za společnost Canon ocenění předali Petr Kouba (Partner Manager Distribution Channel) a Vladimír Mašek (Distribution Manager).

 

Není to poprvé, kdy se tým pečující o značku Canon v eD system raduje z prvenství. Za rok 2020 získal titul Nejlepší distributor periferií pro Česko a Slovensko a titul Distributor s největším obratem v rámci Slovenské republiky. Ocenění za největší obrat v Česku a na Slovensku pak přebral v letech 2019, 2017, 2015 a 2014. V předchozích letech se stal také největším distributorem periférií Canon za rok 2018 a 2017 v Česku i na Slovensku a největším distributorem fotoproduktů Canon v České republice za rok 2013.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz