>

eD system je oficiálním distributorem nábytku Delso

20. 12. 2021

Ostrava, 16. 12. 2021 – Portfolio IT distributora eD system se rozšířilo o produkty z kategorie ergonomického kancelářského nábytku značky Delso. Na oficiální distribuci pro český trh se společnosti dohodly začátkem listopadu.

V nabídce distributora tak zákazníci nově najdou elektricky výškově nastavitelné stoly a podnože.  „Jedná se o velmi zajímavé produkty hlavně v současné době, kdy hodně lidí pracuje z prostředí home office. Člověk si může nastavit stůl přesně podle své potřeby nebo může u práce dokonce i stát, což se stává čím dál větším trendem,“ uvedl produktový manažer Tadeáš Hrubý, který v eD system o portfolio Delso pečuje. Zároveň přidal svůj tip, model Workstation, který nabízí kompletní sadu desky i podnože.

 

Produkty značky jsou již v tuto chvíli dostupné na eD SHOPu, a to v několika modelech i barevných provedeních.

 

O značce Delso: Ryze česká společnost specializující se na ergonomické produkty pro děti a dospělé působí na trhu od svého vzniku v roce 1992. Nabídka značky zahrnuje dětský rostoucí nábytek, kancelářský nábytek a další nábytkové součásti. Více se o Delso mohou zákazníci dočíst na oficiálních stránkách výrobce.

 

Více informací o produktech Delso poskytne produktový manažer eD:
Tadeáš Hrubý
+420 703 433 903
thruby@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz