>

eD system je oficiálním distributorem SanDisk. V nabídce má nově na 200 produktů

17. 10. 2018

Ostrava, 17. 10. 2018 – Přední český distributor eD system a. s. se stal oficiálním distributorem SanDisk – značky z portfolia firmy Western Digital. Pro české i slovenské zákazníky tímto v e-shopu distributora přibyly desítky paměťových karet, flash disků a externích i interních SSD disků.

„Široké portfolio produktů SanDisk zahrnuje paměťové karty pro mobilní telefony a fotoaparáty formátu SD s kapacitou až 512 GB a microSD s kapacitou 400 GB ve variantách SDHC/SDXC, A1/A2, UHS II/UHS I a také karty typu Compact Flash,“ přiblížil produkty produktový manažer značky Tomáš Zapletal.

 

„Oblíbené USB flash disky s kapacitou až do 256 GB se chlubí vysokou rychlostí čtení i zápisu dat. Například SanDisk Extreme Pro USB 3.1. Řada SanDisk Ultra Fit pak představuje jedny z nejmenších USB disků na světě,“ uvedl k novým produktům Pavel Záchenský, Sales Manager CEE ze společnosti SanDisk. Jak dodal, flash disky SanDisk s označením Dual Drive přinášejí kombinaci dvou rozhraní v jednom disku (micro USB a USB 3.1 nebo USB Type C) a lze je tedy používat současně s notebookem, tabletem a mobilním telefonem.

 

Pro milovníky produktů s nakousnutým jablkem jsou v nabídce externí disky iXpand Flash Drive nebo nabíječka pro iPhone s automatickým zálohováním obsahu telefonu iXpand Base. Nabídku uzavírají externí SSD disky SanDisk, které se vyznačují vysokou rychlostí přenosu dat a současně vysokou odolností a ochranou uložených dat, a samostatné interní SSD disky s kapacitou až 2TB.

 

„Jsme přesvědčeni, že otevřením tohoto kontraktu přineseme kvalitní řešení pro zálohu dat z přenosných zařízení. Kvalita značky SanDisk je na našem trhu dlouhodobě etablovaná a eD se tak snaží tuto kvalitu přiblížit svým zákazníkům,“ doplnil produktový manažer Tomáš Zapletal s tím, že v eD SHOPu tímto přibylo na 200 nových produktů.

 

Počátky značky SanDisk se datují až k roku 1988. Za tu dobu se značka vypracovala na jednoho z největších výrobců paměťových karet a záznamových médií. Na výkon, kvalitu a spolehlivost produktů značky SanDisk se dennodenně spoléhají miliony lidí po celém světě.

 

 

Všechny produkty Sandisk najdete ZDE

 

 

Více informací k značce SanDisk poskytne produktový manažer:
Tomáš Zapletal
+420 597 444 349
tzapletal@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz