>

eD system je oficiálním distributorem televizorů Hisense

24. 3. 2022

24.03. 2022 Ostrava – IT distributor eD system rozšířil svou nabídku o produkty z kategorie televizorů značky Hisense. Na oficiální distribuci se společnosti dohodly v únoru pro český i slovenský trh.

 

 

Nabídka distributora eD system se počátkem února rozšířila o produkty z portfolia televizorů Hisense. „Jedná se o velmi zajímavou značku, která je aktuálně na vzestupu televizního trhu. Díky široké nabídce úhlopříček, propracovaným technologiím, modernímu designu a skvělému obrazu můžeme nabídnout perfektní řešení i pro náročné uživatele,” přiblížil nabídku produktový manažer Vojtěch Vavrečka, který o značku v eD system pečuje.

 

Na eD shopu již v tuto chvíli čeští i slovenští zákazníci najdou kompletní nabídku televizorů Hisense. „Nejzajímavějším modelem je z mého pohledu inovativní laserová TV 100L5F-B12, která svou výbavou vyčnívá nad ostatní modely“ přidal svůj tip produktový manažer.

 

Historie společnosti Hisense sahá až do roku 1969. Dnes se jedná o celosvětově známého výrobce plochých televizorů, spotřební elektroniky, klimatizací a domácích spotřebičů, který zaměstnává více než 80 tisíc pracovníků. Značka je čtvrtým největším výrobcem plochých SMART televizorů na světě. „Díky patentované revoluční ULED technologii nabízí televizory Hisense dokonalý obraz. Jsou rovněž vybaveny rychlým a intuitivním operačním systémem VIDAA. Dramatický zážitek pro herní a sportovní mód zajistí nezapomenutelné okamžiky, což jenom potvrzuje fakt, že je značka hlavním sponzorem Fifa World Cup v Qataru letošního roku,“ uzavřel Vojtěch Vavrečka.

 

Více informací k produktům značky poskytne:
Vojtěch Vavrečka
+420 775 199 268
vvavrecka@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz