>

eD system je oficiálním distributorem vizualizérů Ipevo

2. 9. 2021

20.8. 2021, Ostrava – IT distributor eD system rozšířil svou nabídku o produkty z kategorie dokumentových webkamer značky Ipevo. Na oficiální distribuci se společnosti dohodly k prvnímu srpnovému dni pro český, slovenský i polský trh.

 

 

eD system do své nabídky nově zařadil produkty z portfolia vizualizérů Ipevo. Vizualizéry umožňují sdílet dokumenty a texty na dálku, své využití proto najdou v byznysu, při konferencích i vzdálené školní výuce.

 

Jedná se o zajímavé produkty s kvalitním zpracováním a za příznivou cenu. Tento sortiment má v aktuální době homeoffice a distanční výuky na trhu zajisté své místo,” přiblížil produktový manažer Dominik Rykala, který o Ipevo v eD system pečuje. Na eD shopu již v tuto chvíli zákazníci najdou kompletní nabídku vizualizérů značky. „Nejzajímavějším produktem je z mého pohledu Ipevo VZ-X, který jako jediný nabízí bezdrátové připojení k notebooku či počítači,“ přidal svůj tip produktový manažer.

 

Značka Ipevo se zaměřuje na výrobu produktů mimo zaběhlé konvence. Velké, drahé a složité vizualizéry proto přeměňuje na flexibilní a dostupná řešení pro výuku i mimo ni. Produkty vyvíjí v rámci procesu založeného na zkušenostech a přináší tak jednoduché a efektivní nástroje. „Ipevo je úspěšná a žádaná značka z USA, která na tamním trhu dokumentových webkamer dosahuje více než 75% podílu. Aktuálně se její produkty dostávají také na Evropský trh a jsme moc rádi, že je můžeme nabízet mezi prvními,“ uzavřel Dominik Rykala.

 

Více informací k produktům značky poskytne:
Dominik Rykala
+420 724 611 573
drykala@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz