>

eD system je oficiálním subdistributorem Huawei

30. 6. 2021

Ostrava, 17. 6. 2021 – IT distributor eD system rozšířil svou nabídku o produkty z kategorie Wi-Fi routerů značky Huawei. Na oficiální subdistribuci se společnosti dohodly k prvnímu červnovému dni pro český i slovenský trh.

 

eD system do své nabídky nově zařadil produkty z portfolia MBB Wi-Fi routerů Huawei. Díky získané subdistribuci tak na eD SHOPu v kategorii síťových prvků přibyly modely klasických routerů i routery s Mesh systémem.

 

„Navázáním spolupráce došlo k dalšímu rozšíření portfolia eD. Zákazníci z Česka i Slovenska nyní mohou vybírat z kvalitních a cenově dostupných routerů, které značka na trh přináší,“ uvedl produktový manažer Dominik Rykala, který v eD o Wi-Fi routery od Huawei pečuje. „Rád bych zmínil například modely AX3 a AX3 Pro s technologií Wi-Fi 6, která uživatelům poskytuje rychlejší, efektivnější a stabilnější podporu Wi-Fi připojení“, okomentoval nabídku produktový manažer. Pro lepší pokrytí velkých domácností či domů pak doporučil model s mesh systémem, který se skládá z trojice směrovačů poskytující rozsáhlé pokrytí i desítek metrů čtverečních.

 

Nově získanou subdistribucí se rozšířila nabídka značky Huawei na e-shopu distributora. Zákazníci eD system mohou na eD SHOPu v tuto chvíli kromě nově zařazených routerů najít také mobilní telefony, tablety a jejich příslušenství, komerční panely nebo chytrou elektroniku Huawei.

 

Více informací k produktům značky poskytne:
Dominik Rykala
+420 724 611 573
drykala@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz