>

eD system na 3 dny vypne eD Shop. Provede údržbu systému

9. 7. 2018

Ostrava, 9. 7. 2018 – Distributor eD system od pátku 13. července (00:00) do pondělí 16. července (8:00) odstaví eD Shop a pozastaví objednávky i expedici zboží na všech trzích.

eD system na 3 dny vypne eD Shop

Pokud se zákazník v těchto dnech pokusí dostat do eD Shopu, místo obvyklé stránky s e-shopem distributora se objeví dočasná stránka s informací o momentální nedostupnosti. „Odstávka se bude týkat všech jazykových verzí, české, slovenské, polské i anglické,“ upřesňuje Michal Pavlorek, manažer IT oddělení v eD system.

 

V praxi to bude znamenat, že v těchto třech dnech bude pozastaveno obchodování a nebude tak možné objednávat ani expedovat zboží, a to ani telefonicky. Odstávka systému se bude týkat i datových výměn a dropshippingu. Do klasického provozu se distributor eD system vrátí v pondělí 16. července.

 

„Aktualizaci systému potřebujeme provést kvůli sjednocování procesů v českém a slovenském eD. Jde o další krok v tomto procesu, který má za cíl zrychlení výměny informací mezi oběma zeměmi a následné zkvalitnění a urychlení našich služeb pro zákazníky i dodavatele,“ vysvětluje důvod tohoto kroku Daniel Vondráček, marketingový ředitel eD.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz