>

eD system opět získal ocenění Dell partnera roku

12. 10. 2021

Ostrava, 24. 9. 2021 – IT distributor eD system se stal nejlepším distributorem značky Dell na Slovensku. Obhájil tak prvenství, které si u značky drží již několik let. Ocenění do rukou slovenského eD týmu předali zástupci značky Dell při příležitosti obchodní večeře v úterý 14. září.

Ocenění Client Solutions Distributor of the Year opět zamířilo na bratislavskou pobočku eD system. Titul společnost získala za největší počet prodaných klientských systémů ve fiskálním roce 2020, čímž opět obhájila prvenství v této kategorii.

 

„So značkou Dell máme dlhodobo veľmi dobré vzťahy a je nám cťou, že ocenenie získavame už niekoľký rok po sebe. Vnímame to ako ocenenie za dobre odvedenú prácu a výzvu pre nás. Dúfam, že sa nám rovnaké ocenenie podarí obhájiť aj o rok.“ okomentoval Ľubomír Jankovič, produktový manažer značky Dell z eD system.

 

V souvislosti s aktuální pandemickou situací se letos nekonala oficiální konference Partner Awards, kterou společnost Dell každoročně pořádá. Předání získaného ocenění tak proběhlo netradičně v rámci obchodní večeře v restauraci Ostéria dell´Opera, kde jej zástupci značky Dell Martin Maštalír a Marek Staňa předali obchodnímu řediteli pro Slovensko Patriku Kajúchovi. Večeře se zúčastnili také produktoví manažeři Ľubomír Jankovič a Tomáš Vanek, kteří se o značku Dell v eD system starají, nechyběl ani ředitel nákupu eD Jan Novák.

 

Více informací o produktech značky Dell poskytnou produktoví manažeři eD:

Tomáš Vanek
+421 918 464 375
tvanek@edsystem.cz

 

Ľubomír Jankovič
+421 915 849 862
ljankovic@edsystem.sk

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz