>

eD system převzal ocenění Největšího distributora kancelářských produktů Epson

7. 5. 2024

Ostrava, 15. 5. 2024 – Společnost Epson ocenila své partnery za úspěchy v roce 2023. Největším distributorem office produktů (OP) se stal eD system. Ocenění převzali jeho zástupci na distribučním setkání koncem dubna.

 

 

Slavnostní setkání distributorů Epson proběhlo v pondělí 29. dubna v hotelu Miura na Čeladné. V rámci akce ocenili zástupci značky v čele s Marcelem Divínem, Branch Office Managerem pro český a slovenský trh, obchodní partnery z řad distributorů.

 

eD system si za výsledky fiskálního roku 2023 odnesl ocenění Největší distributor OP (Office Products) pro Českou republiku a zároveň potvrdil svou roli autorizovaného distributora pro další fiskální rok.

 

Předávání se zúčastnili členové top managementu i týmu starajícího se o značku v eD – výkonný ředitel Petr Slouka, obchodní ředitel Tomáš Jungmann, ředitel nákupu Jan Novák a produktoví manažeři Michal Bernacik a Tomáš Strejc. „Ocenění jsme získali za nejvyšší prodeje v daném segmentu. Bereme to jako důkaz našeho silného postavení na trhu a děkujeme celému týmu z eD, jehož práce a nasazení umožnily těchto výsledků dosáhnout. Velký dík patří také našim zákazníkům i zástupcům značky za skvělou spolupráci a projevenou důvěru,“ vyjádřil poděkování Michal Bernacik, který o značku pečuje již řadu let.

 

Ocenění se přidalo k řadě dalších, které distributor za práci v minulém roce převzal. Mezi těmi jsou například Distributor s nejvyšším obratem a Nejlepší distributor periferií společnosti Canon, IBM Build Distributor roku značky IBM, Největší distributor značky Xerox nebo Distributor With Long Tail Focus od HP.

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz