>

eD system přidává do sortimentu kompletní portfolio pevných disků Western Digital Ultrastar

17. 10. 2018

Ostrava, 17. 10. 2018 – Přední český distributor eD system a. s. nyní výrazně rozšířil portfolio produktů Western Digital Enterprise  pod modelovým označením Western Digital Ultrastar. Nové pevné disky nabízí kapacitu až 14 TB.

 

 

Nové produkty přichází na trh po spojení společností WD a HGST – předního výrobce enterprise produktů. Aktuálně nabízené pevné disky jsou dostupné s kapacitou až 14 TB a jsou vyvinuty až pro desetkrát větší zátěž než běžné disky.

 

„Využívají totiž pokročilé technologie, jež jsou zárukou vysoké spolehlivosti podnikové úrovně, vysoké energetické účinnosti a vysokých rychlostí,“ uvedl k novým produktům Pavel Zmítko Senior Sales Manager CEE ze společnosti Western Digital. Jak dodává, tyto disky byly již od počátku vyvíjeny s cílem vytvořit extrémně robustní úložiště.

 

„Nyní u nás v ceníku najdete stovky modelů HDD i SSD disků s rozhraním SAS nebo SATA. Dále i modely HDD s rychlostí otáčení 10 000 a 15 000 otáček za minutu určené zejména k použití pro servery,“ uvedl produktový manažer značky Tomáš Zapletal s tím, že pro velkokapacitní zálohování má eD připraveny hybridní storage servery a ActiveScale servery až do zálohy 63PB dat.

 

Všechny produkty WD Ultrastar najdete ZDE

 

 

Více informací k značce WD poskytne produktový manažer:
Tomáš Zapletal
+420 597 444 349
tzapletal@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz