>

eD system rozšířil distribuci značky Asus o nové kategorie

7. 11. 2023

Ostrava, 1. 11. 2023 – Nabídka IT distributora eD system se rozrostla o produkty z kategorií počítačů, notebooků a All-In-One zařízení značky Asus. Na oficiální distribuci pro český trh se společnosti dohodly začátkem října letošního roku.

 

 

Spolupráce distributora a značky Asus trvá řadu let, začátkem října však došlo k jejímu výraznému posílení. eD system získal kontrakt pro oficiální distribuci commercial a consumer produktů. „Velmi si vážíme důvěry, kterou jsme získali v rámci rozšíření dosavadní spolupráce o nový kontrakt,“ vyjádřila se produktová manažerka Klára Macháčová, která o značku Asus v eD system pečuje.

 

Již dříve mohli zákazníci vybírat z kategorií komponentů Asus, nově na e-shopu distributora najdou také nabídku desktopových počítačů, notebooků a All-In-One zařízení značky. „Nicméně po Novém roce bude dostupná kompletní nabídka celého portfolia, a to včetně consumer produktů“ deklaruje produktová manažerka.

 

„Když se řekne ASUS, představím si nejnovější technologie a inovace. Za zmínku z rozšířené nabídky stojí určitě Asus ExpertBook B5 Flip přinášející maximální flexibilitu a výkon, který mohu jen potvrdit, jelikož sama tento notebook používám,“ přidala na závěr své doporučení Klára Macháčová.

 

Společnost ASUS byla založena v roce 1989 a dnes je nadnárodní společností známou především pro svůj vizionářský přístup. Navrhuje a buduje inteligentní technologie nové generace, které poskytují neuvěřitelné zážitky a vylepšují životy lidí po celém světě. A jak sami zástupci společnosti uvádí, jejich snem je snaha o vytváření bezstarostného a radostného digitálního života pro všechny uživatele.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz