>

eD system se stal jediným oficiálním distributorem RugGear

21. 9. 2018

Ostrava, 20. 9. 2018 – Přední český distributor eD system a. s. se stal oficiálním distributorem značky RugGear. Čeští, slovenští i polští zákazníci mohou produkty nakupovat od září.

 

 

„Značku máme jako jediný distributor v oficiální distribuci pro český, slovenský i polský trh, dále ji distribuujeme lokálním distributorům do Pobaltí,“ uvedl ředitel nákupu Jan Novák a dodal, že servis pro eD system zajišťuje společnost VSP Data.

 

Sortiment RugGear zahrnuje klasické tlačítkové telefony, tlačítkové telefony s Androidem i smartphony. Kromě toho z portfolia značky u eD přibyl také tablet RG910 s operačním systémem Android 8 Oreo. „Za zmínku určitě stojí mobil RG850. Jde o celosvětově první odolný telefon s úhlopříčkou 18:9, který má navíc tenké tělo a edge to edge technologii displeje,“ přiblížil produktový manažer Tomáš Glomb.

 

Jak dodává RugGear doposud směřoval své aktivity výhradně do enterprise segmentu. „Výrobce se soustředil především na společnosti z oblasti průmyslu, nyní rozšiřuje své působení i na koncové zákazníky,“ doplnil Tomáš Glomb.

 

Značka RugGear na trhu působí již více než 10 let a vyvíjí produkty určené do těch nejnáročnějších podmínek. Její mobily i tablety jsou odolné proti pádům, vodě i prachu a jsou tak ideální volbou do drsného pracovního prostředí. Jako své další přednosti výrobce uvádí precizní německý design a vynikající kvalitu.

 

Více informací k značce RugGear poskytne produktový manažer:
Tomáš Glomb
+420 724 338 888
tglomb@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a.s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz