>

eD system se stal oficiálním distributorem Innotrik

7. 4. 2022

Ostrava, 21.03.2022 – Nabídka IT distributora eD system se rozrostla o profesionální videokonferenční zařízení značky Innotrik. Oficiální distribuce platí pro český, slovenský a polský trh.

 

 

Distributor eD system rozšířil svou nabídku o profesionální audio a video konferenční zařízení Innotrik. Lídr čínského trhu do Evropy přináší řadu cenově dostupných profesionálních videokonferenčních systémů.

 

Na českém, slovenském i polském eD SHOPu tak zákazníci distributora nově naleznou systémy USB plug and play s širokoúhlými kamerami a vysokým rozlišením, HiFi zvukem, digitálními mikrofony a algoritmem pro potlačení ozvěny. Vybírat mohou z řady kompletních konferenčních systémů i samotných konferenčních kamer. „Všechny produkty Innotrik bezproblémově fungují na operačních systémech Microsoft i Apple, a to při použití se všemi platformami pro online konference nebo sjednocenou komunikaci,“ přiblížil Dan Sojka, produktový manažer značky u eD system.

 

Technologická společnost Innotrik vznikla v roce 2009 a řadí se mezi lídry v oblasti videokonferenčních systémů. Ve spolupráci s kanadským a americkým softwarovým týmem se jí podařilo vyvinout unikátní algoritmus pro potlačení ozvěny, který je součástí všech produktů značky. V současné době patří Innotrik mezi high-tech podniky v Číně disponující řadou duševních vlastnictví, včetně ochranných známek a patentů.

 

Více informací o produktech Innotrik poskytne produktový manažer eD:
Daniel Sojka
+420 728 058 487
dsojka@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz