>

eD system se stal oficiálním distributorem značky Poly

14. 11. 2023

Ostrava, 03. 11. 2023 – Distributor eD system rozšířil svou nabídku o kompletní portfolio značky Poly. Produkty specialisty na zařízení pro audio a video konference najdou zákazníci od 1. listopadu v eD SHOPu na českém i slovenském trhu.

 

 

Oficiální distribuce, na které se společnosti dohodly, se vztahuje na kompletní portfolio produktů značky Poly. Na e-shopu eD system se tak v průběhu následujících týdnů začnou postupně objevovat zařízení určená nejen pro videokonference. Mezi ty patří například kamery, headsety a další.

 

Mezi produkty, které zákazníci najdou na eD SHOPu, je i řada sluchátek Poly Voyager. Ta je ukázkovým příkladem sluchátek pro práci i z hlučnějšího prostředí – od home office přes sdílené kanceláře až po kavárnu. „Nízká váha, perfektní ergonomie, dlouhá výdrž a spousta vestavěných technologií zaručí, že uživatel už jiný headset pro svou práci potřebovat nebude. Díky technologii Acoustic Fence neuslyší protistrana nic než vás a hybridní ANC zaručí dostatečnou míru filtrace okolních zvuků. Sluchátka navíc přinášejí skvělý zvuk i pro poslech hudby,“ doporučil produktový manažer Daniel Sojka, který o portfolio Poly v eD system pečuje.

 

Zároveň nalákal i na další zařízení, na která se mohou v blízké době klienti těšit. Poly Studio je zase perfektní volbou mezi USB kamerami pro větší domácí kancelář nebo menší zasedací místnost. Zařízení kombinuje kvalitní reproduktor, trojici vestavěných mikrofonů s technologií potlačení hluku a 4K kameru s automatickými úpravami záběru,“ přiblížil svého favorita mezi kamerami.

 

Poly se v letošním roce stala součástí společnosti HP. Kombinace dvou silných značek vznikla ucelená nabídka řešení pro práci na dálku. HP si klade za cíl poskytnout zákazníkům kompletní ekosystém zařízení, software a služeb pro vyladěné kanceláře i home office.

 

Více informací o produktech Poly poskytnou:
Daniel Sojka / +420 728 058 487 / dsojka@edsystem.cz  / produktový manažer eD
Vojtěch Kostka / +420 703 433 990 / vkostka@edsystem.cz  / Business Development Manager

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý / +420 724 222 045 / schury@edsystem.cz