>

Podzimních eD workshopů se zúčastnilo na 200 resellerů a 9 zástupců značek

14. 11. 2019

Ostrava, 8. 11. 2019 – Zástupci distributora eD system, jejich zákazníci a dodavatelé se během října setkali na tradičních pobočkových workshopech. Přední český distributor je organizuje dvakrát do roka a tentokrát přitáhly prodejce IT do Ostravy, Pardubic, Prahy a Starého Města u Uherského Hradiště.

 

Partneři na setkáních v průběhu dne zhlédli prezentace značek BenQ, Brother, Epson, Fujitsu, Lenovo, Lynx, Microsoft, NEC nebo Vivotek. Na každém z workshopů pak pracovní část ukončila tombola, která zároveň otevírala večerní program.

„Na každé z akcí následovala v příjemné atmosféře volná zábava s rautem a doprovodným programem, kde měli partneři prostor na osobní setkání se zástupci značek a eD obchodníky,“ uvedla marketingová specialistka Lenka Paříková, která společně s event manažerkou Martinou Brauner podzimní workshopy organizovala.

 

 

Sérii workshopů zahájilo eD  3. října v Ostravě v klubu Rock&Roll Garage. Kromě novinek z IT oblasti prezentovaných na přednáškách, zaujala účastníky i mobilní kavárna společnosti Laura Coffee, která byla součástí večerního programu. Partneři mohli nejen ochutnat vynikající kávu, ale i nechat si vytisknout vlastní obrázek na její mléčnou pěnu.

 

Další z workshopů následoval 10. října v Dašických sklepích. Tam zákazníci pardubické pobočky v rámci večerního programu testovali své hráčské dovednosti v mobilním kasinu.

 

Brněnská pobočka se svého setkání dočkala 17. října ve Starém Městě u Uherského Hradiště. „Využili jsme možnost spolupráce s naším partnerem, společností STEELMET, s. r. o., a workshop jsme uspořádali v jejich unikátních prostorách kongresového centra. Před školící části se partneři mohli zúčastnit velmi zajímavé prohlídky areálu a provozu společnosti STEELMET a KOVOZOO, kde již různé druhy nepotřebného odpadu jsou znovu použity na výrobu jedinečných výtvorů, které dělají radost nejenom dětem,“ popsala jedinečný program Lenka Paříková.  V rámci přednáškového bloku účastníky zaujala prezentace Microsoftu. Tu si připravila Petra Bartošová, která celou svou přednášku propojila se soutěží, do které se interaktivně zapojili všichni partneři v sále. V rámci večera si účastníci workshopu ještě užili adrenalin na polygonu v off-roadovém centru a následně tento zážitek zapili na degustaci výborného vína z vinařství Rochůz.

Podzimní worshopovou jízdu eD zakončilo 24. října v příjemných prostorách Galerie kavárny Louvre v historickém centru Prahy. Účastníci mohli v průběhu celého workshopu ochutnat vynikající gastronomické kousky a v rámci večera se nechat okouzlit vystoupením profesionálního kouzelníka Raye Salmana.

 

Tradiční pobočkové workshopy distributor eD system pořádá dvakrát ročně. Již nyní marketingový tým připravuje sérii setkání na jaro roku 2020.

 

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz