>

eD system získal ocenění Největší distributor značky Xerox

30. 4. 2024

Ostrava, 22. 4. 2024 – IT distributor eD system převzal ocenění pro největšího distributora produktů Xerox v Česku a na Slovensku. Prestižní ocenění předali zástupci společnosti na slavnostním eventu pro obchodní partnery značky.

 

 

Udílení cen bylo součástí akce pořádané značkou Xerox ve spolupráci s distributorem eD system. Ta se konala ve středu 17. dubna v brněnském hotelu Maximus Resort a účastnili se jí obchodní partneři z obou zemí, přičemž několik z nich převzalo ocenění za své výsledky v uplynulém roce.

 

Titul Největší distributor roku za nejvyšší obrat, tedy za nejvyšší prodeje produktů Xerox na českém a slovenském trhu, zamířil již po několikáté do eD system. Symbolickou plaketu převzali zástupci z řad distributora – obchodní ředitel Tomáš Jungmann, ředitel nákupu Jan Novák, business unit manager Milan Tajčman a produktový manažer Martin Židek.

 

„Jsme hrdí na to, že jsme ocenění obdrželi již po několikáté. Bereme to jako potvrzení toho, že eD system hraje významnou roli v distribuci produktů Xerox v Česku a na Slovensku,“ okomentoval ocenění Martin Židek, který o značku v eD system dlouhodobě pečuje. Ocenění převzal přímo z rukou generálního ředitele Xerox Petera Halma a Partner Business Team Leadera Petera Miky.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz