>

eD system získal ocenění nejvyšší důvěryhodnosti AAA

22. 8. 2022

15.08. 2022 Ostrava – IT distributor eD system si v prestižním nezávislém ratingu společnosti Dun & Bradstreet vysloužil hodnocení nejvyššího stupně důvěryhodnosti s označením AAA. Zařadil se tak mezi úzkou skupinu společností, které splňují nejpřísnější ekonomická kritéria.

 

 

Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti je vyhodnocováno na základě mezinárodně uznávaných kritérií obchodně-analytickou společností Dun & Bradstreet. Díky dosažení nejvyššího stupně AAA se distributor eD system zařadil do exkluzivní skupiny firem s nejvyšší možnou kredibilitou.

 

„Certifikát od renomované společnosti Dun & Bradstreet představuje potvrzení toho, že jsme důvěryhodným partnerem pro naše dodavatele a zákazníky,“ vyjádřil se k ocenění Martin Lukánek, finanční ředitel eD system. Zároveň dodal, že hodnocení na nejvyšší úrovni představuje záruku finanční a ekonomické stability společnosti. „Vzhledem k tomu, že splnit nejpřísnější kritéria v hodnocení se podaří jen malé části firem, máme velkou radost, že můžeme stát po boku těch nejstabilnějších společností českého trhu,“ dodal Marek Lichnovský, manažer kreditního oddělení eD.

 

 

Ocenění AAA je prestižní nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Na certifikát s hodnocením AAA až A dosáhne pouze úzké procento ekonomických subjektů působících v České republice.

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz